Genel

Facebook Reklam Paketleri

Facebook Reklam Paketleri

Facebook Reklam Yönetimi için profesyonel destek almak reklamınızın düzgün bir şekilde verilmesi için önemlidir. Facebook reklamları uzmanlık isteyen bir alan olduğu için bireysel verilen reklamların istenilen başarıya ulaşması zor olabilir. Facebook Reklamları ile kazanmak için profesyonel bir reklam uzmanında destek almalısınız.

Facebook Reklamları İşe Yarıyor mu?

Facebook reklamları işe yarıyor mu sorusunun cevabı şuna göre değişir: Facebook reklamlarınızı doğru yönetiyor musunuz? Facebook reklamları doğru yönetildiği zaman hemen hemen her işletme için kazanç sağlayacak değişik reklam çözümlerini içinde barındırıyor. Sizin için en doğru reklam biçimini seçilerek düzgün bir şekilde reklam verildiğinde başarıya ulaşmamanız hiçbir neden yok. Facebook reklamalrı sizin de işinize yarayacaktır.

Facebook Reklam Paketleri

Facebook reklamları için ücretlendirme aslında standart reklamlardan daha farklı işliyor ve reklam maliyetleri de sabit olmuyor. Örnek vermek gerekirse kimi zamana 500₺ ile 500.000 gösterim alabilecekken kimi zaman bu 50.000 gösterime düşebilir. Bu reklamın doğru verilmesi ile alakalı olduğu kadar dönemsel hareketliliğe ve verdiğiniz reklam türüne göre de değişiklilik gösterir.
Bu sebeple Facebook Reklam Paketleri şeklinde satış için çok önermiyorum. Fakat gene de temel seviye kullanıcıların ücretler konusunda kafası karışmaması için onların ihtiyacı özelinde paketler şeklinde teklif de veriyorum. Size özel Facebook Reklam Paketleri için arayınız: 0534 545 04 14

Facebook Reklam Ücretleri

Facebook reklam ücretleri minimum günlük 1,5₺ ücretle verilmeye başlanıyor olsa da verimli bir şekilde ilerlemek için optimum bir bütçe belirlemek gerekir.

Facebook reklam ücretleri gösterim bazında belirleniyor olsa da ödediğiniz gösterim ücretini, reklamınızın türü, görmesini seçtiğiniz kişiler, reklamınızın ilgi çekip çekmemesi gibi farklı etkiler belirler. Facebook reklamları için ortalama ücret olarak 100.000 gösterim için 500₺ şeklinde bir ücret  belirtiyorum fakat bu sizin ne reklamı yaptığınız ile çok fazla değişiklik gösterebilir.

Sizin için en doğru reklam modeli ve Facebook reklam bütçesini belirlemek için arayınız: 0534 545 04 14

Yeni Başlayanlar İçin Facebook’a Reklam Verme

Yazar Hakkında:

yilmaz

Yorum Yaz