Haberler

Adrasan Ucuz Oteller

nar çiçeği adrasan otel

Eşsiz doğal güzellikleriyle saklı bir cennet Adrasan.  Akdenizin kesinlikle en güzel yerlerinden bir tanesi. Bölgenin Etrafını çevreleyen ormanları, muhteşem koyları ve eski tarihlerden kalan eserler ile bir doğallığın muhteşem bir örneği.

Adrasan’a  ulaşmakta oldukça kolay. Antalya havalimanından  Adrasan ‘a  otellerin transfer hizmetleri bulunmakta. Havalimanından gitmek İstediğiniz Adrasan Otelini arayıp bilgi alarak shuttle servisleri ile kolayca Adrasan Otellinize ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya Şehirlerarası Terminali’nin hemen yanındaki ilçeler terminalinde tur minibüsleri ve Kumluca minibüslerine binebilirsiniz. Olympos-Çavuşköy sapağında inip Adrasan yol sapağından  her saat başı geçen  Adrasan tur minibüslerine binebilirsiniz. Kumluca Otogarı’ndan Adrasan’a direkt hareket eden minibüsler de bulunuyor. Antalya İlçeler Terminali’nde yazın günde 3 kez Adrasan’a minibüs servisi bulınuyor.

Adrasan otelleri muhteşem doğa güzelliği yere geldiğinizde sizleri en iyi şekilde ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.Bunlardan bir tanesi Otel Nar Çiçeği.  Adrasan’daki  Nar Çiçeği Otel bölgemizin doğal yağısına uygun bir şekilde dizayn edilmiş olup misafirlerimize bu güzel doğa harikası yerin hazzını  en iyi bir şekilde hissettirecektir. Nar Çiçeği Otel şehrin gürültüsünden uzakta, tertemiz havası, eşsiz doğal güzellikleriyle sizleri adeta cennetten bir köşede tatil yapma imkanı suncaktır.

Nar Çiçeği Otelinde bir yanda masmavi denizi diğer yanda yemyeşil bölgeyi çevreleyen ormanları ve bitki örtüsünü seyrederek harika bir zaman geçireceksiniz.

Adrasan Koyunun her iki yakasında bulunan burunları gezip, koy içinde de yat ve tekne turlarına katılarak farklı deneyimler elde edebilirsiniz. Ayrıca bölgede bulunan; Sulu ada, Korsan koyu, Ceneviz koyu, Karaöz koyu, Papaz koyunda, yoga yapabilir veya amatör ve profesyonel anlamda balık avı da yapabilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı değil tabi ki yüzme, dalma, su altı ve su üstü sporları haricinde  yürüyüş, bisiklet turları, tırmanma, adrenalin severler için de yamaç paraşütü gibi birçok  aktiviteler de yapabilirsiniz. Hepsi Nar Çiçeği Oteline misafirimiz olarak  gelmenizle yeterli olacak.

Nar Çiçeği Otelde sizlere en iyi konforu sunmaktan gurur duyacağız. Aile odalarımızda ve çift kişilik odalarımızda Wi-Fi, LCD TV, banyo-duş, minibar, klima gibi tatilde geldiğiniz odada olmazsa olmayacak olan şeylerin hepsi mevcut.

 

Yazar Hakkında:

Muhabir

Yorum Yaz