Haberler

Cumhur Başkanı Erdoğandan 15 Temmuz Gecesinde Kılıçlaroğluna Ağır Sözler!

Beylerbeyi Stadyumunda Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Üsküdar Belediyesi ve İstanbul Valiliği tarafından düzenlenen “Türkiye Yüzyılının Kahramanları”adlı programa katıldı.

Erdoğan konuşmasında “Dünyanın dört bir yanında darbe girişimini yüreği ağzında takip eden’Türkiye’ye Halel gelmesin’ diye dua eden vatandaşlarıma,Türkiye’nin gerçek dostlarına selamlarımı ve muhablerimi gönderiyorum” sözlerine yer verdi.

Cumhurbaşkanının konuşmasından satır başları;

Bu toprakların üstünde olandan çok daha  fazlası yerin altında yatıyor.Şehitlerimizin uğruna hayatlarını feda ettiği değerlere sahip çıkmak nasıl görevimiz ise,onların canlarına kastedenleri unutmamak da bizim görevimizMilleri. istiklâlini yine milletin azim ve karanlılığının kurtardığı o tarihi gecede,kimin nerede durduğunu not ettik.FETÖ’cü hainleri tanıdığımız gibi,hainlere arka çıkan mihrakları,destek veren odaklarıda hafızamıza,silinmeyecek bir şekilde kaydettik.Millet canı pahasına darbeye direnirken,alkış tutan o habis elleri,insanlar şehadete koşarken darbecilerle anlaşıp tankların arasından geçen korkakları,daha 15-16 yaşındaki gencecik çocuklar toprağa düşerken,bu çocukların katillerine kadeh kaldıran haysiyet fukaralını unutmadık,unutmuyoruz.

Yazar Hakkında:

yilmaz

Yorum Yaz