Haberler

SULTANGAZİ BELEDİYESİ İLETİŞİM -TELEFON

Sultangazi Belediyesi’nin resmi sitesinde iletişim bölümünde belediyenin birimlerine ait telefon numaraları var fakat insanlar genel sorunları için bir iletişim numarası aradıkları zaman bu  birimlere ait numaraları aramak istemiyor.

Haliyle kimse bir cenaze için belediye başkanını ya da park ve bahçeler müdürlüğünü aramak istemez ki bu yanlış olur. Fakat iletişim bölümünde belediyenin çağrı merkezinin numarası da yok. Bu da insanları yanıltıyor.

Aslında sitenin anasayfasının en alt sağ kısmında orta büyüklükte ve en alt sol kısmında ya da hemen site üstünde yer alan slider içindeki bannerların bazılarında küçük bir şekilde çağrı merkezinin numarası mevcut. Fakat bunlar dikkatten uzak ve site ziyaretçileri bunları farkedemiyor.

İletişim sayfasının görünür bir kısmına çağrı merkezinin de numarasının eklenmesi bu problemi çözecektir.

Ulaşamayanlar için SultangaziBelediyesi’nin çağrı merkezi :  444 23 32

Yazar Hakkında:

yilmaz

6 Yorum

  • baskanla görüşmek istedim bi konuda yardım isticektim baskana ulasamadan kimi görsem konu neydi neydi dediler görüştürmediler kısaca baskana derdimi anlatamadım ama herkeze anlattım ve hala görüşemedim . dünyanın en zor seyi baskanla görüşmek basaran varmı bence imkansız

  • Bu cuma saat 2'de Sultançiftliği Merkez Camii önünde olacak, git görüşürsün.

    Bununla beraber, bir mesaj bırakmak istiyorsan Belediye'nin sitesinde telefon numarası var, siz mesajınızı bırakın başkana iletilir.

  • Sevgili sulrtangazi park ve bahceler mudurlugu sultancıftlıgı ılkogretım okulunun onundekı parkta salıncak sorunu yasanmaktadır…kocaman park alanı olmasına ragmen sadece iki tane salıncak bulunmaktadır.Bu durumu cözmenizi konu ile ilgili cözümün bulunmasını arz ederim

  • Sizler hiç hayatınızda bisikleti ile işine giden, yanında hiçbir koruma ve özel kalem vesair olmayan belediye başkanı gördünüzmü?Bizler müşahede ettik.Neredemi Avrupada.Hatırlarmısınız 2 hafta önce Devlet başkanının görev yerine bisikletle gittiğini,televizyondan izledik.Sizlere bir şey söylemek isterim bizler AB vatandaşı olarak devlet adamlarından ev, iş,atama vs. komik istekler için önlerine atlamak gibi durumları Türkiye dışında hiç bir Dünya ülkesinde görmedik.Cumhur Başkanlığı ve Başbakanlık sitelerine günde giden 10 binlerce dilekçenin içeriğini internette okumuştum,şaşıracaksınız.Ben bir kız sevdim bana vermiyorlar lütfen benim için istemeye gelirmisiniz.Yorumunu sizlere bırakıyorum.

  • sayın belediye başkanım
    sultangazi zübeyde hanım mahlesinde yapımı devam eden çevre düzenlemesi çok hantal birşekilde yapılmakta onca para dökülüp masraf yapılıyor lütfen birileri başında dursun da düzgün birşeyler yapılsın yazık bu milletin parasına sırf birilerine kazanç sağlamaksa hiç yapmayın daha iyi……….

  • Sayın yetkililer Esentepe mah 2383. sk aslında cadde sayılır bu sokağımızın başından sonuna kadar adım başı çukurlar ile dolmuş durumdadır bu konu ile kim ilgilenebilir.

Yorum Yaz