Uncategorized

DESEN YAPI


 
Yetkili kişi: Osman

Adres : Cebeci Mahallesi S Caddesi No:
Akşemsettin Mahalesi Zafer Sokak No:9

Isı-Su ve Ses Yalıtımı, Mantolama, Dış Cephe Boya, Çatı Onarım ve İzolasyon İşlerinizde Hizmetinizdeyiz.

ISI YALITIMI MANTOLAMA
Isıtma ve Soğutma için harcanan enerji binalardaki en büyük sarfiyat kalemidir. Artan enerji masrafları ve azalan enerji kaynakları, günümüzde bizlere, binaların öncelikle ısı kayıplarının azaltılarak, yakıt giderlerinin azaltılması zorunluluğu getirmiştir. Isı kayıplarının azaltılmasına yönelik bir yalıtım (mantolama) çalışması, aynı zamanda, yazında ısı kazançlarını azaltarak soğutma masraflarını düşürmektedir.


SU YALITIMI
Yapılarımıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur. Yapılarımız; yağmur, kar, toprağın nemi, yapının inşa edildiği zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve tuvalette kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalır. Yapımızı ve konforumuzu tehdit eden sudan korunmak için yapılan işlemlere su yalıtımı denir.


SES YALITIMI
Sesin yayılmasının önlenmesine ses yalıtımı denir. Studio Ses yalıtımı yapılırken sesi geçirmeyen veya daha az geçiren yani sesi fazla soğuran yalıtım malzemeleri kullanılır. Aşırı gürültülü ortamlarda ses dalgalarının şiddeti fazla olduğu için bu ortamlar sağlık sorunlarına neden olur. Bu nedenle aşırı gürültülü ortamlarda yalıtım malzemelerinin kullanılması gürültüyü önler yani ses yalıtımı sağlar.


Dış Cephe Boya İşleriniz itina İle Yapılır


Çatı Onarım İşleriniz itina İle Yapılır

Yazar Hakkında:

yilmaz

Yorum Yaz